FAQ

Czy są przeciwwskazania do floatingu?

Choroby psychiczne, ciężka psychoza, ciężki stan depresji
Wszczepiony rozrusznik serca
Nowotwory złośliwe skóry
Pierwszy trymestr ciąży
Świeże rany pooperacyjne, rany otwarte, uszkodzenia skóry, podrażnienia i infekcje
Zapalenie ucha
Epilepsja
Zakrzepica
Zdiagnozowane niedociśnienie tętnicze
Miesiączka
Stan po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających

Czy potrzebuję czepka kąpielowego?

Czepek nie jest wskazany, zmniejsza on wrażenie lewitacji. Sama sól epsom ma pozytywne działanie na włosy i skórę głowy.

Czy muszę korzystać ze stroju kąpielowego?

Możesz, ale nie musisz. W trakcie zabiegu zapewniamy całkowitą prywatność. W pomieszczeniu znajduje się prysznic, więc nie musisz przemieszczać się po gabinecie.

Co z powietrzem w komorze

Komora wyposażona jest w system cyrkulacji powietrza, nie musisz obawiać się o komfort sesji w zamkniętej komorze.

Czy w komorze można spać?

Jak najbardziej, jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ jej głębokość to zaledwie 30 cm, a roztwór soli epsom utrzymuje się na powierzchni wody.

Jaki jest poziom higieny solanki i kabiny?

Woda w komorze spełnia surowe wymogi przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. System wyposażony jest w nowoczesny i wielostopniowy system filtrujący, który przed każdą sesją czterokrotnie przepompowuje całą wodę i ją sterylizuje. Dzięki naświetlaniu wody promieniowaniem UV woda wolna jest od wszelkich związków organicznych, dodatkowo jest uzdatniana nadtlenkiem wodoru. System posiada szereg certyfikatów Państwowego Zakładu Higieny.

Czy będąc w ciąży mogę skorzystać z kabiny?

Jeżeli jesteś w pierwszym trymestrze musisz okazać skierowanie lekarskie. W późniejszych etapach ciąży floating jest wręcz wskazany i nie wymaga żadnych skierowań lekarskich.

Cierpię na klaustrofobię, czy zabieg jest stresujący?

Wręcz przeciwnie, zabieg jest głęboko relaksacyjny, a poczucie relaksu wyklucza uczucie lęku. Dla komfortu w komorze może być zapalone światło, lub może być ona całkowicie otwarta.