Pierwsza sesja

Zanim nas odwiedzisz, zapoznaj się z naszym: regulaminem

1.Wizytę umawiamy telefonicznie, mailowo lub online: Rezerwacja
2. Prosimy przybyć kilka minut przez planowanym czasem wizyty.
3. Pamiętaj, że sesje odbywają się wg harmonogramu. Jeżeli się spóźnisz, będziemy zmuszeni odjąć ten czas od sesji.
4. Przed wejściem do pomieszczenia z kapsułą należy zdjąć okrycie wierzchnie oraz zmienić obuwie
5. Należy zabrać ze sobą klapki oraz ręcznik

Czego potrzebujesz?
1. Przybory: klapki oraz ręcznik
2. Kosmetyki: Unikaj kosmetyków, które mogłyby zanieczyścić/zafarbować solankę. Przed sesją upewnij się, że farba do włosów nie barwi już wody
3. Stymulanty: Unikaj kofeiny i innych używek przez min. 3 godziny przed sesją. Ułatwi Ci to wyciszenie się i osiągnięcie pełnej relaksacji.
4. Nawodnienie: Bądź odpowiednio nawodniony/a. Ale nie pij zbyt dużo tuż przed samą sesją, abyś nie musiał/a jej przerywać.
5. Posiłek: Zjedz lekki posiłek na około godzinę przed sesją. Pozwoli Ci to wyeliminować bodźce ze strony układu pokarmowego
6. Depilacja: Unikaj golenia i depilacji ciała tuż przed sesją. Podrażniona skóra w kontakcie z solanką może powodować dyskomfort.
7. Telefon: Wycisz, a najlepiej wyłącz telefon. Dźwięk, odgłos wibracji, światło wyświetlacza mogą skutecznie zakłócić Twój relaks.
8. Strój: Aby doświadczyć pełnej deprywacji sensorycznej, wejdź do kapsuły nago. Pomieszczenie jest wyłącznie do Twojej dyspozycji
9. Czas: Skup się wyłącznie na sobie, a nie na upływającym czasie. Obsługa da Ci znać kiedy sesja będzie dobiegać końca.
10. Oddech: Jeśli Twój umysł pozostaje czymś zajęty lub nie możesz się odprężyć, skup się na oddechu. Oddychaj głęboko i spokojnie
11. Pomysł: Odkryj swój pomysł na floating. Eksperymentuj z ułożeniem ciała, oddechem, muzyką, światłem, aby osiągnąć pełny relaks

Przygotowanie:
Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, nasz personel udzieli Ci instruktażu, tak abyś poczuł/a się u nas jak w domu. W szczególności zapoznamy Cię z wyposażeniem pokoju floatingowego, w którym odbywać się będzie sesja oraz kapsułą floatingową.

Floating:
Wejdź powoli do wnętrza kapsuły i usiądź na jej dnie. Oświetlenie pokoju wyłączy się automatycznie. Zamknij pokrywę włazu, a następnie delikatnie połóż się na powierzchni solanki. Jeśli obawiasz się, że Twoja głowa zanurzy się zbyt mocno możesz skorzystać ze specjalnej poduszki. Podczas kąpieli zwróć uwagę, aby solanka nie dostała się do oczu. Jeśli mimo wszystko do tego dojdzie skorzystaj ze spryskiwacza z czystą wodą, który znajdziesz w kapsule, ręcznika i przemyj twarz. We wnętrzu kapsuły znajdziesz przycisk do sterowania oświetleniem oraz przycisk przywołujący obsługę na wypadek gdybyś potrzebował/potrzebowała pomocy. W zależności od Twoich preferencji, podczas sesji kapsuła może pozostać zamknięta lub otwarta, a oświetlenie wewnętrzne kapsuły włączone lub wyłączone. Po tym jak ułożysz się na powierzchni solanki rozkoszuj się efektem nieważkości i głębokiej relaksacji.

Finał:
O tym, że sesja dobiega końca zostaniesz powiadomiony sygnałem świetlnym. Powoli usiądź na dnie kabiny, usuń nadmiar solanki z włosów, a następnie ostrożnie wyjdź z kabiny. Solanka jest śliska, dlatego należy zachować szczególną ostrożność, aby nie poślizgnąć się. Weź prysznic i zmyj solankę z ciała i włosów. W pokoju floatingowym nie można używać dezodorantów ani innych intensywnie pachnących kosmetyków, tak aby pomieszczenie pozostało wolne od bodźców również tych zapachowych.